Hakkımızda Kurumsal Kimliğimiz
Genç ve dinamik bir ekip

Trigon Teknoloji kurucularının enerji sektörlerindeki tecrübelerini birleştirilmesiyle kurulmuş genç ve dinamik bir firmadır.

Size uygun çözümler üretiriz

Trigon Teknoloji; akaryakıt sektöründe teknolojiyi daha verimli kullanarak başarılı sonuçlar elde edileceğinin bilincindedir. O nedenle teknolojiyi ve gündemi sürekli takip ederek müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretir.

Müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir

Akaryakıt sektöründeki ihtiyaç duyulan her alanda, kaliteli ve müşteri odaklı ürünlerle çözüm sunup, gerek kendi özgün tasarımlarımızla, gerekse yurt dışı menşeili kaliteli ekipmanlarla müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Satış sonrası kaliteli destek

Satış yaparken temel prensibimiz; uygun ve rekabetçi fiyatlarla hem istasyonların ekipman maliyetlerini düşürmek hem de servis ve bayilerimizin kar marjlarını yüksek tutmaktır. Satışlarımızın tamamını gün geçtikçe yaygınlaşan bayi ağımız üzerinden yapmaktayız. Böylece, aynı zamanda servis hizmeti veren bu bayiler aracılığıyla, satışı yapılan ürünün bakım ve servis hizmetleri etkin ve hızlı bir şekilde yapılmakta, satış sonrası hizmette kalite yüksek seviyede tutulmaktadır.

Farkımız

Akaryakıt dünyasını sadece bugünün teknolojisiyle değil, geleceğin teknolojisiyle de tanıştırmak istiyoruz. Geleceğin teknolojisine yeni ve modern ürünlerle ulaşılabilinir.Yeni ve modern ürün sürekli ar-ge yapmayı gerektirir. Trigon Teknoloji'yi sektördeki diğer firmalaradan ayıran fark bu noktada ortaya çıkacaktır.

Tweets